infuzja tlenowa

ZABIEGI NA TWARZ

Z UŻYCIEM INFUZJI TLENOWEJ

Któż z nas nie marzy o doskonale odżywionej, jędrnej i pozbawionej widocznych niedoskonałości skórze? Dzięki bezinwazyjnej, ale niezwykle skutecznej metodzie, jaką jest bioinfuzja tlenowa, zmiany i redukcja niedoskonałości są w zasięgu ręki. Bioinfuzja tlenowa opiera swoją skuteczność o wyjątkowe właściwości życiodajnego pierwiastka - tlenu. A dokładniej - urządzenie wykorzystuje tlen hiperbaryczny, czyli sprzężony.

infuzja tlenowa

Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana, a następnie - następuje aplikacja indywidualnie dobranego specyfiku bądź koktajlu odżywczego. Hiperbaryczny tlen sprawia, że wszelkie składniki odżywcze są dużo lepiej wchłaniane przez komórki skóry. Naturalność i bezpieczeństwo tej procedury sprawia, że można ją stosować niezależnie od wieku, stanu i rodzaju skóry. Zabiegi są szczególnie polecane w przypadku:

  • obecności licznych zmarszczek, bruzd nosowo - wargowych, utraty jędrności;
  • skóry wymagającej ekstremalnego nawilżenia, przesuszonej, odwodnionej;
  • skóry poszarzałej lub z przebarwieniami;
  • cery trądzikowej lub potrądzikowej, ze skłonnościami do podrażnień, po zabiegach złuszczających, intensywnie oczyszczających;

Zabiegi z wykorzystaniem tlenu hiperbarycznego mogą mieć kojącą postać - niezależnie jednak od wybranego preparatu - jego przebieg nie jest nieprzyjemny. Przeciwnie, zarówno aplikacja, jak i następujący po niej delikatny masaż mają wymiar relaksacyjny. Całość procedury zamyka się w czasie około 1 godziny, przy czym sesje należy powtórzyć co najmniej 4 - 6 razy dla uzyskania optymalnych efektów. Warto połączyć zabieg infuzji tlenowych z innymi procedurami - może być wtedy wzbogacającym pielęgnację elementem.

Efekty tak dogłębnej i intensywnej aplikacji odżywczych składników - w zależności od wykorzystanych preparatów - mogą się utrzymywać nawet przez okres 12 miesięcy.