ice

WYBIELANIE ZĘBÓW MAGIC WHITE

magic white

Magic White

Biały uśmiech - jest wyznacznikiem atrakcyjności, ale i zdrowego wyglądu. Naturalna biel zębów jest jednak trudna do utrzymania - nawet jeżeli unikamy picia kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, nie palimy papierosów etc. Nawet jednak gdy nie wyobrażamy sobie dnia bez małej czarnej - białe zęby są w zasięgu naszych możliwości. W gabinecie medycyny naturalnej w Bielsku - Białej wybielanie zębów odbywa się z wykorzystaniem metody Magic White. Co istotne - ten sposób jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i skuteczny - a przy tym nie wykorzystuje nadtlenku wodoru (który oddziałuje destrukcyjnie na szkliwo).

magic

Wybielanie zębów Magic White jest zabiegiem kosmetycznym cieszącym się dużym powodzeniem wśród Klientów ze względu na prostotę formuły. Atestowany i naturalny preparat w połączeniu z bezpieczną lampą LED IONITECH gwarantuje zadowalający efekt bez obciążania organizmu czy ryzyka skutków ubocznych. Czas zabiegu to jedyne 21 minut. Sesja może być powtórzona od razu - jeżeli jest to konieczne dla lepszego efektu - natomiast powtórne wybielanie jest możliwe już po upływie od 1 - 3 miesięcy. Aby można było przeprowadzić zabieg konieczne jest zadbanie o kondycję jamy ustnej - nie powinno się też stosować żadnych środków wybielających przez okres co najmniej 2 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu istnieją i dotyczą osób:

 • uczulonych na składniki żelu wybielającego;
   
 • ze stanami zapalnymi jamy ustnej o różnej etiologii;
   
 • nadwrażliwych na światło LED (lub przyjmujących leki powodujące taką nadwrażliwość);
   
 • cierpiących na nowotwory bądź przechodzących chemioterapię;
   
 • noszących aparat ortodontyczny;
   
 • kobiet w ciąży i w okresie laktacji;
   
 • Dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia konieczne jest posiadanie zgody rodziców.
Smile

Po zabiegu - przez pierwszą godzinę trzeba powstrzymać się od jedzenia, a przez co najmniej 3 godziny - od spożywania produktów mogących barwić jamę ustną. To, jak długo utrzymają się rezultaty zabiegu jest zależne od szeregu czynników - przede wszystkim jednak od prawidłowej higieny jamy ustnej oraz stosowanej diety. W zależności od osoby zęby mogą pozostać białe od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy.


Kosmetyczne wybielanie zębów, które oferujemy w naszym gabinecie wyróżnia się tym, że zamiast nadtlenku wodoru w preparacie Magic White stosowany jest wodorowęglan sodu. Dzięki temu osoby poddające się zabiegowi unikają efektów ubocznych - takich jak nadwrażliwość zębów i dziąseł.