ice

LASER SOPRANO

Soprano

Usuwanie zbędnego owłosienia

Gładka skóra wciąż stanowi obowiązujący kanon piękna - przede wszystkim jednak jest łatwiejsza do utrzymania w czystości oraz dobrej kondycji. Główną cechą wyróżniającą epilację spośród innych metod usuwania zbędnego owłosienia jest trwałość. W naszym gabinecie oferujemy epilację przy pomocy urządzenia Uroboros Soprano Mini.

Zabiegi proponowane przez nas są nie tylko skuteczne, ale i całkowicie bezbolesne. Epilacja laserowa Soprano gwarantuje długotrwałe efekty dzięki zastosowaniu precyzyjnych fal o zróżnicowanej długości. Impulsy dostarczane są na różną głębokość - aż do 4 mm pod powierzchnię skóry. Dzięki temu włosy są uszkadzane na poziomie strukturalnym - niezależnie od zawartości melaniny w komórkach. W praktyce oznacza to, że w naszym gabinecie usuną Państwo nawet najcieńsze, delikatne włoski.

soprano2

Współcześnie metoda depilacji laserowej została udoskonalona - można ją stosować niezależnie od fototypu skóry. Aby trwale pozbyć się owłosienia należy wykonać serię kilku zabiegów (od 3 do 8) w odstępach kilkutygodniowych. Przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej trzeba zadbać o to, aby:

 • przez min. 4 tygodnie nie stosować żadnych metod depilujących włosy poprzez ich wyrywanie - a więc depilatora, wosku czy pęsety;
   
 • przez co najmniej tydzień nie używać kremów depilujących;
   
 • odkładnie ogolić, umyć i osuszyć skórę bezpośrednio w dniu zabiegu (nie stosować żadnych kremów czy balsamów ani innych natłuszczających preparatów);
Soprano3

Sam zabieg nie trwa długo - w zależności od tego, jak rozległy jest depilowany obszar, procedura może zająć od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Po wykonaniu epilacji warto odpowiednio zadbać o skórę:

 • unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne - na okres co najmniej 3 tygodni;
   
 • dbać o optymalne natłuszczenie i nawilżenie skóry, nie dopuszczać do jej podrażnienia/przesuszenia;

Jeżeli planujemy kolejną wizytę - podobnie jak przed pierwszą - nie wyrywamy włosów i nie stosujemy chemicznych metod depilacji.

cennik
cennik

CENNIK

Zapoznaj się z cenami naszych usług już teraz!